Infrazářič b-intense

INFRAZÁŘIČE B-INTENSE

Co infrazářiče b-intense umí?

Vedoucí postavení v inovacích a technologiích

Přední specialisté na infračervené záření pokračují ve vývoji oblíbených a osvědčených infračervených lamp.

Zdroj infračerveného záření v zářiči je širokospektrální lampa, je umístěna před zrcadlovým hliníkovým reflektorem, což umožňuje rozpýlení nebo odražení celého infračerveného spektra v dokonalých poměrech.

Poslední generace infračervených lamp je kombinací vyvážené geometrie záření a promyšleného použití skleněného filtru v přední části lampy.

Báječná infra-technologie b-intense

S plně prozkoumanou a vyzkoušenou technologií b-intense získáte směsici A,B,C infračerveného záření, které prohřeje tělo jednotně a hluboce v optimálním úhlu.

Bezpečnost produktu je samozřejmě nezávisle ověřena. Podívejte se na Certifikace

Garantována dlouhá životnost

Infrazářiče b-intense mají životnost okolo 5.000 hodin provozu. Snadno si tedy spočítáte, že zářič může být používán 30min. každý den po dobu 27 let.

Další vynikající vlastnosti technologie b-intense

Individuální ovládání intenzity infrazářičů je opravdu zlatý hřeb technologie b-intense. Intenzitu záření je možno nastavit u každého zářiče jinak - dle Vaší pozice sezení, protože každý z nás pociťuje teplo jinak. Co je už příliš mnoho pro jednoho člověka nemusí být dostačující pro jiného. Vynikající je tedy, že je možné nastavit oba zádové i přední infrazářiče každý zvlášť. Nastavit lze nejen zářiče, ale i podlahové topení, které je elegantně zabudováno do podlahy kabiny.

Otočné přední infrazářiče představují ještě další detail, který zaručuje větší komfort a efektivitu ve Vaší infrakabině b-intense. Pohyb infrazářičů zajišťuje otáčivá tyč. Infrazářiče se mohou otáčet zleva doprava pouhým dotykem. Výhodou je, že si můžete nastavit proud tepla na celé Vaše tělo nebo pouze na určitou část a také kdykoliv změnit Vaši pozici. Nohy vlevo nebo vpravo, pootočit se nebo sedět zpříma – zářiče se pohybují s Vámi.

Hygiena a vzhled

Vývoj infrazářičů b-intense věnoval mnoho pozornosti hygieně. Ta je zvláště důležitá pokud je infrakabina často v provozu zejména na veřejných místech jako lázně a hotely. Díky technologii se kabiny snadno čistí a snadno se v nich udržuje vysoký hygienický standard. Skleněný filtr vytváří velmi hladký povrch infrazářičů. Špína, prach a nečistoty se nemohou dostat dovnitř zářiče. Povrch je hladký a může být utírán tak často, jak je nutné.