Víme, jaký vliv má teplo z infrazáření na lidské tělo.

Teplo je pro Vás dobré!

Teplo pomáhá léčit zdravotní potíže fyzického charakteru - to je dobře známá skutečnost. Aplikace tepla je jednou z nejstarších léčebných metod a bývá úspěšně užíváno proti bolesti. Úspěšnost je prokázána i výzkumem.

Vzorec tepelné energie vyzařované v infrakabinách b-intense.

b-intense® je infračervené teplo pro Vaši pohodu a spokojenost. Infrakabiny b-intense Vás udělají šťastnými. Je to možné?

Ano je, protože technologie infračerveného záření b-intense® byla navržena podle slunečního svitu. V podzimním čase přicházejí tmavé, deštivé dny, vlhký vzduch, málo slunce, nevrlé tváře. Lidé touží po slunci, po jeho paprscích, které příjemné ohřívají tělo a rozveselují mysl. A přesně toto Vám b-intense® nabízí a nezávisle na počasí a roční době, 365 dní v roce.

Napodobení slunce

…. s optimálním složením záření a což je důležité - bez škodlivého UV záření

Nepostradatelný zdroj síly a energie – slunce je největší přirozený zdroj infračerveného záření v přírodě. Na Zemi by nebyl žádný život bez infračerveného vlivu slunce!

Sluneční svit obsahuje infračervené spektrum A ze 40-50%. Dlouhovlnné infračervené paprsky typu C jsou téměř zcela odfiltrovány atmosférou Země. Ve výsledku se k nám dostávají pouze paprsky typu A a B.

Pocení – přirozený jev

V infrakabinách b-intense hraje teplota malou roli. Nicméně může dosahovat cca 25 – 37°C. V tomto teplotním rozpětí, které je podobné jako uvnitř Vašeho těla, organismus vylučuje pot jemným nezatěžujícím způsobem.

Vaše tělo není zahřáto zvýšenou teplotou v kabině, jako například v sauně, ale spíše pomocí vyzařovaného infračerveného tepla, které proniká až do spodních vrstev pokožky. Množství potu je pak větší a navíc se Vaše tělo zbavuje toxických látek a tím se očišťuje. Také nespotřebovává žádnou energii k zahřátí nebo k ochlazení.

Intenzivní pocení má pozitivní vliv na Vaše tělo, svaly a orgány.