Vnímejte infrakabiny b-intense všemi smysly.

Se všemi těmito novými a efektivními technologiemi, které jsme výše popsali, budete tak nadšení, že zapomenete na všechny další možné funkce infrakabiny! To ale nemůžeme dopustit, protože b-intense nabízí mnohem více!

Luxusní a pohodlné čalouněné sezení nejen pro luxusní modely, hudba, aroma, barevné světlo – v následující části popíšeme, jak můžete v infrakabině povzbudit své smysly.

Luxusní sezení

Je důležité mít správnou pozici sezení, abyste se vyhnuli nepříjemnému napětí v zádech. Proto b-intense nabízí luxusní sezení. Ergonomicky tvarované zádové opěrky a lavice jsou potaženy vysoce kvalitní syntetickou kůží. Hygienický materiál je dokonale přizpůsoben tvaru páteře. To znamená maximální pohodlí a pohodu.

Použití aroma

Speciální příjemné vůně dotváří užití infrakabiny a vytváří útulnější atmosféru.

Použití hudby

Vychutnejte si Vaši oblíbenou hudbu ve Vaší infrakabině. Zvukový systém se ovládá pomocí ovladače b-control deluxe. Je zde také umístěn AUX konektor, kam můžete připojit iPod/iPhone/MP3. Zabudovaný přehrávač může reprodukovat hudbu z SD paměťové karty.

Náladové LED osvětlení

Světlo působí na naše nálady a podporuje celkový pocit pohody. Vysoce svítivé LED osvětlení je zabudováno ve stropě kabiny. Můžete si vybrat barvu, která bude vyhovovat Vaší náladě.

 

LED osvětlení v infrakabině b-intense červené LED osvětlení v infrakabině b-intense modré LED osvětlení v infrakabině b-intense žluté LED osvětlení v infrakabině b-intense zelené LED osvětlení v infrakabině b-intense fialové