CERTIFIKACE

TÜV AUSTRIA (rakouská technická zkušebna) – pro elektrickou, teplotní a mechanickou bezpečnost

Logo Rakouské technické zkušebny.

V podrobné zkoušce TÜV AUSTRIA zkoumala infrakabiny b-intense jako celek a následně pak podrobně bezpečnost infrazářičů b-intense. Hlavně se zaměřili na otestování funkčnosti a bezpečnosti s důrazem na konstrukční provedení a elektrické prvky. TÜV ověřovalo, zda je infrakabina postavena ve shodě s aktuálními směrnicemi EU pro bezpečnost výrobků, zda nepředstavuje nějaké nebezpečí a zda je všechna dokumentace v pořádku. Následně byla výrobků b-intense udělena značka CE a vystaven certifikát

Siebersdorf Laboratories

Siebersdorf Labor GmbH se nachází v oblasti Burgenland. Je to mezinárodně uznávaný institut se světovou prestiží a více než 30 lety zkušeností. Společnost B-intense nechala své infrazářiče otestovat v tomto institutu z důvodu ujištění se, že nehrozí žádné nebezpečí spálení pokožky nebo poškození očí. Výsledek této kontroly je certifikát, ve kterém je uvedeno, že infračervené záření b-intense je v souladu s platnými limity stanovené mezinárodní komisí ICNIRP (International Commission on Non-Ionizing Radiation Protection). Záření b-intense zdaleka nedosahuje stanovených limitů, které nesmí být překročeny.

b-intense je bezpečný!

Na první pohled jsou infrazářiče b-intense krásné, mají čisté linie a bezrámový vzhled. Pokud se podíváte trochu blíže uvidíte, že nová konstrukce zajišťuje bezpečnost. I bezpečnost pokud jde o hygienu.

Spojení předního skla s lampou zajišťuje optimální geometrii záření pro dokonalé ozáření těla, ale také to znamená, že infrazářiče jsou absolutně hygienické, údržba je jednoduchá a bezproblémová. Nikam se nemůže dostat prach a nečistoty, nikde nejsou spoje, hrany a mezery, které jsou špatně přístupné nebo úplně nepřístupné. Toto je jedna z opravdu vynikajících vlastností technologie b-intense.